O společnosti

Společnost AGROZET ZS, s.r.o. byla zapsána do obchodního rejstříku u Krajského soudu v Brně v r.1996.

Přestože původní náplní firmy byl prodej a servis drobné zemědělské techniky, záhy se zaměřila na produkty související s bezpečností silničního provozu, především na záchytné systémy pro dálnice a rychlostní komunikace.

Dnes se společnost AGROZET ZS, s.r.o. specializuje především na dovoz, montáž vodicích ocelových tlumičů nárazů AIR-H od španělského výrobce HIASA a plastové ukazatele směru LUCO různých typů a velikostí, které slouží především ke zvýraznění dopravního značení v nepřehledných situacích, mají však také záchytné účinky.

Lehce rozebíratelná svodidla do středního dělicího pásu na dálnicích – DUO-RAIL (H2), VARIO-GUARD (H1) a GATE-GUARD  vyráběných německou firmou SGGT – Safe German Guardrail Technology, která byla součástí ocelářského koncernu HEINTZMANN Holding, po fúzi této společnosti již v nabídce není.

Našim cílem je v období stále vzrůstající silniční a dálniční dopravy nabídnout majitelům a správcům pozemních komunikací v České republice kvalitní a cenově příznivé vybavení záchytnými a bezpečnostními systémy, které jsou již dlouhodobě úspěšně prověřeny hustým provozem na dálnicích a rychlostních komunikacích Evropy i mimoevropských zemí.

Nadstandardní vztahy s našimi partnery, dostatečné skladovací prostory a pružná organizace nám umožňují vycházet vstříc jakýmkoli požadavkům našich zákazníků.

Značka

Pro použití na internetu nebo v prezentačních materiálech. Níže můžete stáhnout logo v křivách a PNG formátu. Barvou firmy je zelená v kombinaci se 100% černou a bílou.

Barvy

Logo v křivkách (.svg)

Písmo

Na webu je použitý font Jost Regular a Medium. Vytvořil Owen Earl, hostováno na Google Fonts.